Gramatyka dla praktyka. Fleksja i słowotwórstwo

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją „Gramatyka dla praktyka. Fleksja i słowotwórstwo” Kamili Dembińskiej, Karoliny Fastyn-Pleger, Agnieszki Małyski i Marty Ułańskiej, która ukazała się nakładem Kolegium Języka i Kultury Polskiej w Berlinie pod patronatem Dziekana I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Publikacja uzyskała pozytywne recenzje dra Macieja Ganczara z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz prof. dra Bernharda Brehmera z Uniwersytetu w Greifswaldzie

„Gramatyka dla praktyka. Fleksja i słowotwórstwo” już w sprzedaży!

Ćwiczenia gramatyczne z krótkim komentarzem teoretycznym na poziomach A1-B1. Do książki dołączony jest Klucz, Indeks terminów gramatycznych w pięciu językach oraz Katalog tematyczny. Książka jest doskonałym uzupełnieniem podręczników, z których korzystamy na zajęciach, a także pomocą dla uczących się do samodzielnej nauki.

Dlaczego „Gramatyka dla praktyka"?

Nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jpjo pokazuje, że wprowadzanie zagadnień gramatycznych bywa wyzwaniem. Lektorzy muszą sięgać do wielu pozycji, aby przygotować się do zajęć. Na szczęście od teraz mamy książkę, w której lektor i uczący się znajdą odpowiedzi na najważniejsze pytania z zakresu fleksji i słowotwórstwa.

Dla kogo?

Publikacja przeznaczona jest dla wszystkich, którzy zaczynają przygodę z językiem polskim, a także dla tych, którzy są w trakcie nauki, chcą uporządkować i wyćwiczyć nabyte już umiejętności lub przygotować się do egzaminu na poziomie B1. „Gramatyka dla praktyka” to także świetna pozycja dla lektorów, którzy znajdą tu blisko trzysta stron ćwiczeń prezentujących gramatykę w sposób funkcjonalny, przystępny dla uczniów.

Gdzie kupić?

Książka dostępna jest na stronie internetowej: www.gramatykadlapraktyka.pl, a także na www.startpolish.pl.

Załącznik: