Dyżury wykładowców

Dyżury pracowników SJO WUM

Zespół języka angielskiego 235CD

Buczyński Grzegorz dr

środa

16:30–18:00

Chojnacka Maria dr

piątek

11:30-13:00

Godłoza Maria mgr

środa

piątek

9:30–10:15

9:50–10.35

Gołębiowski Ariel mgr

wtorek

środa

14:45-15:30

14:50-15:35

Hansen Essie mgr 

 

czwartek (129CD)

piątek (SW2.01 ul. Litewska)            

14:15-15:00

14:30-15:15

Inglot Joanna mgr

                    środa

14:45-16:15

Kamińska-Chabiera Paulina dr

wtorek

czwartek

13:00-14:00

9:30-10:15

Kozubowska-Puławska Łucja dr

wtorek

14:15-15:45

Kurczak Katarzyna dr

wtorek

12:00-13:30

Lindner-Staroń Anna mgr

środa

10:15-11:45

Luto Krystyna dr (pok.128 CD)

poniedziałek

czwartek

9:30–10:30

9:15–10:45

Maczkowska Anna mgr

środa

czwartek

12:45-13:30

 17:00-17:45

Milczarek Małgorzata dr

wtorek

środa

13:00-13:45

10:50-11:35

Moczyńska Joanna dr

wtorek

środa

11:15-12:00

9:30-10:15

Okulicz Iwona mgr

poniedziałek

wtorek

11:15-12:00

12:15-13:00

Pielecha Sylwia dr

 poniedziałek

 środa

10:15-11:00

11:15-12:00

Ratajska Ewa mgr

wtorek

14:00-15:30

Rączka Katarzyna mgr

wtorek

piątek

12:05-12:50

13:30-14:15

Różycka-Kaleta Margerita mgr

środa

14:10-14:55

16:55-17:40      

Sądej Kinga dr
(pok. 128 CD)

czwartek

 

10:30-12:00

Swoboda-Rydz Urszula dr

czwartek

10:00-10:30

14:30-15:30

Teodorczyk Piotr mgr

środa

środa

9:45-10:30

12:00-12:45

Wójtowicz Małgorzata mgr

środa

13:10–14:40

Język francuski pok. 129 CD

Moldovan-Cywińska Marta dr   

piątek

13:05-14:35

 Język niemiecki pok. 129 CD

Szymon Morgiewicz mgr

poniedziałek

19:10-20:40

 Język rosyjski pok. 129 CD 

Tkaczyk Joanna dr

czwartek

14:15-15:45

 Język migowy pok. 129 CD

Słupek Małgorzata mgr

wtorek

 

15:00-16:30 (20.02.-04.06.)

Zespół języka łacińskiego pok. 129 CD

Olędzka Beata dr

środa

3 i 4 IV

11:30-13:00

11:30-12:15

 Zespół języka polskiego

Ganczar Maciej dr
(pok. 137 CD)

wtorek

14:30-15:15

Maczkowska Anna mgr
(pok.235 CD)

środa

czwartek

12:45-13:30

17:00-17:45

Olędzka Beata dr
(pok.129CD)

środa

3 i 4 IV

11:30-13:00

11:30-12:15

20.02.2024 r.