Dyżury wykładowców

Dyżury pracowników  SJO WUM 

                                                               

w dniach:  15-19.07.2019 r.        

 

Zespół języka angielskiego

 

Nazwisko  i imię

dzień

 

 

data

godzina

 

1.

dr Buczyński Grzegorz

pok. 235CD

poniedziałek środa

15.07.19 r.  17.07.19 r.

10:00-12:00   10:00-12:00

2.

mgr Budzyńska Jolanta

pok.119 CD

urlop

 

 

3.

dr Chojnacka Maria       pok. 235CD

--------------

------------

-------------------

4.

mgr Czubak Marzena

pok. 235CD

urlop

 

 

5.

mgr Godłoza Maria

pok. 235CD

wtorek   czwartek

16.07.19 r. 18.07.19 r.

10:00-12:00   10:00-12:00

6.

mgr Gołębiowski  Ariel    pok. 235CD

------------------

---------------

-----------------

7.

mgr Hansen Essie

pok. 235CD

poniedziałek wtorek

15.07.19 r.  16.07.19 r.

10:00-12:00   10:00-12:00

8.

mgr Kokoczka- Arkuszewska Ludmiła

pok. 235CD

urlop

 

 

9.

dr Kozubowska-Puławska Łucja

urlop

 

 

10.

dr Kurczak Katarzyna

pok. 235CD

wtorek   czwartek

16.07.19 r. 18.07.19 r.

10:00-12:00   10:00-12:00

11.

mgr Lindner - Staroń Anna

pok. 235CD

środa  czwartek

17.07.19 r.  18.07.19 r

12:00-14:00  11:00-13:00

12.

dr Luto Krystyna

pok.128CD

urlop

 

 

13.

dr Łuczak Mateusz        pok. 235CD

------------------

-------------

-------------------

14.

mgr Maczkowska Anna

pok. 235CD

wtorek   czwartek

16.07.19 r. 18.07.19 r.

10:00-12:00   10:00-12:00

15.

dr Moczyńska Joanna

pok. 235CD

urlop

 

 

16.

mgr Okulicz Iwona

pok. 235CD

środa  czwartek

17.07.19 r.  18.07.19 r

12:00-14:00  12:00-14:00 

17.

mgr Otto Marcin

pok. 235CD

urlop

 

 

18.

dr Pielecha Sylwia         pok. 235CD

urlop

 

 

19.

mgr Ratajska Ewa

sala 119CD

wtorek

16.07.19 r.

10:00-12:00

20.

dr Sądej-Sobolewska Kinga

poniedziałek środa

15.07.19 r.  17.07.19 r.

10:00-12:00   10:00-12:00

21.

dr Swoboda-Rydz Urszula

pok. 235CD

urlop

 

 

22.

mgr Wodnicka Grażyna

pok. 235CD

urlop

 

 

 
Język francuski

1.

mgr Tryuk-Czapska Barbara

pok. 119CD

wtorek   czwartek

16.07.19 r. 18.07.19 r.

10:00-12:00   10:00-12:00

 

Język niemiecki

1.

mgr Strzelak Mariola

pok. 119CD

urlop

 

 

 

Język rosyjski

1.

mgr Szkurłat Kinga

pok. 119CD

--------------

------------

---------------

 

Zespół języka łacińskiego

1.

mgr Olędzka Beata

pok. 119CD

urlop

 

 

2.

dr Szymańska-Budzińska Anna

pok. 119CD

----------------

-----------------

------------------

Zespół języka polskiego

1.

mgr Budzyńska Jolanta pok. 119CD

urlop

 

 

2.

dr Ganczar Maciej pok. 137CD

 

urlop

 

 

3.

mgr Olędzka Beata pok. 119CD

urlop

 

 

4.

mgr Maczkowska Anna pok. 235CD

wtorek   czwartek

16.07.19 r. 18.07.19 r.

10:00-12:00   10:00-12:00

 

Język migowy

1.

mgr Piotrowska Anna

pok. 119CD

urlop