Kontakt

Studium Języków Obcych

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Centrum Dydaktyczne

ul. Księcia Trojdena 2a

02–109 Warszawa

 

Sekretariat

mgr Monika Targońska

starszy specjalista

pokój 137

tel. + 48 22 572 08 63

e-mail: sjosekretariat@wum.edu.pl

czynny: wtorek – piątek 10:00–14:00

 

Kierownik

dr Maciej Ganczar

pokój 138

tel. + 48 22 572 08 65

tel. + 48 606 78 55 11

e-mail: maciej.ganczar@wum.edu.pl


 

Koordynator Zespołu Wykładowców

dr Krystyna Luto

pok. 128

tel. + 48 22 572 08 60

tel. + 48 607 072 882

e-mail: kluto@wum.edu.pl


 

Koordynator Wykładowców Języka Angielskiego

dr Kinga Sądej-Sobolewska

pokój 128

tel. + 48 600 937 303

e-mail: ksadej@wum.edu.pl


 

Koordynator Wykładowców Języka Polskiego dla Obcokrajowców

mgr Anna Maczkowska

pokój 235

tel. + 48 22 572 08 61

e-mail: amaczkowska@wum.edu.pl


 

Koordynator Wykładowców Języka Rosyjskiego

mgr Kinga Szkurłat

pokój 119

tel. + 48 22 572 08 58

e-mail: kinga.szkurłat@wum.edu.pl


 

Koordynator Wykładowców Języka Łacińskiego

mgr Beata Olędzka

pokój 119

tel. + 48 22 572 08 58

e-mail: beata.oledzka@wum.edu.pl


 

Koordynator Wykładowców Języka Niemieckiego

mgr Mariola Strzelak

pokój 119

tel. + 48 22 572 08 58

e-mail: mariola.strzelak@wum.edu.pl


 

Koordynator Wykładowców Języka Francuskiego

mgr Barbara Tryuk-Czapska

pokój 119

tel. + 48 22 572 08 58

e-mail: barbara.czapska@wum.edu.pl


 

Koordynator Wykładowców Języka Migowego

mgr Anna Piotrowska

pokój 119

tel. + 48 22 572 08 58

e-mail: anna.piotrowska2@wum.edu.pl