Kursy przygotowawcze do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego

Studium Języków Obcych organizuje kursy (stacjonarne i online) przygotowawcze do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego.

Kursy (odbywające się w tygodniu stacjonarne oraz online) przygotowujące do egzaminu certyfikatowego na poziomie B1 lub B2 są przeznaczone dla osób, posługujących się językiem polskim na poziomie min. A2/B1 lub B1/B2, które chcą rozwinąć swoje umiejętności i przystąpić do państwowego egzaminu certyfikatowego na poziomie B1 lub B2. Kursy są prowadzone przez lektorów Studium Języków Obcych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Terminy kursów

B1 - xxx (B1 w tygodniu)

Kursy obejmują 30 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 45 minut)

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu:

– poniedziałki i środy (grupa B1) w godz. 19.00 – 20.30

Cena kursu

30 h – 650 zł (600 zł – kurs online)

Liczebność grup

15–20 osób

ZAPISY

Aby zapisać się na kurs prosimy o wypełnienie formularza TUTAJ. Po jego wypełnieniu zgłosimy się do Państwa w przeciągu czterech najbliższych dni roboczych. Słuchacz zostanie wpisany na listę kursantów w momencie przesłania drogą elektorniczną dokumentu poświadczającego dokonanie opłaty za kurs.

Kursy (weekendowe stacjonarne oraz online) przygotowujące do egzaminu certyfikatowego na poziomie B1 lub B2 są przeznaczone dla osób, posługujących się językiem polskim na poziomie min. A2/B1 lub B1/B2, które chcą rozwinąć swoje umiejętności i przystąpić do państwowego egzaminu certyfikatowego na poziomie B1 lub B2. Kursy są prowadzone przez lektorów Studium Języków Obcych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Terminy kursów

B1 – 12-14.04.2024 r. (B1 weekend)

Kursy obejmują 20 godzin lekcyjnych (1 godzina lekcyjna = 45 minut)

Zajęcia odbywają się:

– piątek od 16.30 do 19.45 oraz w sobotę i niedzielę od 9.00 do 15.45

Cena kursu

20 h – 450 zł (400 zł – kurs online)

Liczebność grup

15–20 osób

ZAPISY

Aby zapisać się na kurs prosimy o wypełnienie formularza TUTAJ. Po jego wypełnieniu zgłosimy się do Państwa w przeciągu czterech najbliższych dni roboczych. Słuchacz zostanie wpisany na listę kursantów w momencie przesłania drogą elektorniczną dokumentu poświadczającego dokonanie opłaty za kurs.

Numer rachunku bankowego

Opłat za kurs prosimy dokonywać w złotówkach w ciągu trzech dni od daty e-maila potwierdzającego przyjęcie na kurs na konto:

Bank Millennium

Adres banku: ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, Polska

SWIFT: BIGBPLPW

IBAN: PL35116022020000000308131053

Właściciel rachunku bankowego

Warszawski Uniwersytet Medyczny

ul. Żwirki i Wigury 61

02-091 Warszawa, Polska

Uwaga!

Proszę pamiętać o wpisanie w tytule przelewu pełnego imienia i nazwiska kursanta oraz poziom kursu (B1)