Dyżury wykładowców

 

Dyżury pracowników SJO WUM

 

Zespół języka angielskiego 235CD

Buczyński Grzegorz dr

czwartek

15:00 – 16:30

Budzyńska Jolanta mgr
(pok.119 CD)

środa

15:00 – 16:30

Chojnacka Maria dr

środa

12:30 – 14:00

Czubak Marzena mgr

środa

12:00 – 13:30

Godłoza Maria mgr

poniedziałek

piątek                     

13:15  –  14:45 (1.10-29.10) 

11:15 – 12:45 (od 9.11)                    

Gołębiowski Ariel mgr

piątek

09:45 – 11:15

Hansen Essie mgr

czwartek tydz. I - IV

09:30 – 11:00

Kokoczka-Arkuszewska Ludmiła mgr

poniedziałek

12:30 – 14:00

Kozubowska-Puławska Łucja dr

wtorek

13:00 – 14:30

Kurczak Katarzyna mgr

środa

12:00 – 13:30

Lindner -Staroń Anna mgr

poniedziałek

16:15 – 17:45

Luto Krystyna dr
(pok.128 CD)

czwartek

piątek

11:45 – 13:15

10:15 – 11:15

Łuczak Mateusz dr

czwartek

11:45 – 13:15

 

Maczkowska  Anna mgr

czwartek

17:00 – 18:30

Moczyńska Joanna dr

poniedziałek

10:40 – 12:10

Okulicz Iwona mgr

poniedziałek

12:45 – 13:30

 

Otto Marcin mgr

środa  

poniedziałek

środa

09:30 – 11:00 (3.10-14.11)

11:00 – 12:30 (19.11-17.12)

09:30 – 11:00 (9.01-23.01)

Pielecha Sylwia dr

piątek

12:30 – 14:00

Ratajska Ewa mgr
(pok. 119 CD)

poniedziałek

14:00 – 15:30

Sądej-Sobolewska Kinga dr

 (pok. 128 CD)

poniedziałek

 

13:00 – 14:30

 

Sroczyński Marcin mgr

poniedziałek

13:45-15:15

Swoboda-Rydz Urszula dr

wtorek

12:30 – 14:00

Wodnicka Grażyna mgr

środa

16:00 – 17:30

 

 

Język francuski pok. 119 CD

Tryuk-Czapska Barbara mgr

wtorek

14:00 – 15:30

 

Język niemiecki pok. 119 CD

Strzelak Mariola mgr

wtorek

16:00 – 17:30

 

Język rosyjski pok. 119 CD 

Szkurłat Kinga mgr

wtorek

15:30 – 17:00

 

 Język migowy pok. 119 CD

Piotrowska Anna mgr

środa

10:30 – 12:00

 

Zespół języka łacińskiego pok. 119 CD

Olędzka Beata mgr

poniedziałek

10:30 – 12:00

Szymańska-Budzińska Anna dr

poniedziałek

13:20 – 14:50

 

 

 Zespół języka polskiego

Budzyńska Jolanta mgr
(pok. 119 CD)

środa

15:00 – 16:30

Ganczar Maciej dr
(pok. 137 CD)

wtorek

czwartek

16:00 – 17:00

11:00 – 12:00

Olędzka Beata mgr
(pok.119 CD)

poniedziałek

10:30 – 12:00

Maczkowska Anna mgr

(pok. 235 CD)

czwartek

17:00 – 18:30

12.10.2018 r.