Dyżury wykładowców

Dyżury pracowników SJO WUM

 

Zespół języka angielskiego 235CD

Buczyński Grzegorz dr

wtorek

14:30 – 16:00

Budzyńska Jolanta mgr
(pok.119 CD)

poniedziałek

12:15 – 13:00 i 15:00 – 15:45

Cwynar Klaudyna mgr

poniedziałek

12:15 – 13:45

Czubak Marzena mgr

środa
środa

11:15 – 12:45 (21.02 – 11.04)
13:45 – 15:15 (18.04 – 13.06)

Godłoza Maria mgr

piątek

8:15  –  9:45

Hansen Essie mgr

czwartek – tydz. I – V

czwartek – tydz. VI – XV

14:00 – 15:30

11:00 – 12:30

Kokoczka-Arkuszewska Ludmiła mgr

czwartek

11:45 – 13:15

Kozubowska-Puławska Łucja dr

czwartek

10:30 – 12:00

Kossowska Dorota mgr

piątek

11:00 – 12:30

Kurczak Katarzyna mgr

wtorek

12:00 – 13:30

Lindner -Staroń Anna mgr

środa

11.04.18

11:45 – 13:15

11:30 – 13:00

Luto Krystyna dr
(pok.128 CD)

poniedziałek
wtorek
dyżur Premed:
piątek

11:30 – 13:00

11:00 – 12:00

 

11:00 – 12:00

Maczkowska-Czado Anna mgr

środa

14:45 – 16:15 (od 28.03)

Moczyńska Joanna dr

wtorek

11:00 – 12:30

Okulicz Iwona mgr

wtorek
czwartek

15:30 – 16:15
14:45 – 15:30

Otto Marcin mgr

środa  

 8:30 – 10:00 (18.04 – 13.06)

Pielecha Sylwia dr

poniedziałek

13:00 – 14:30

Ratajska Ewa mgr
(pok. 119 CD)

poniedziałek

12:00 – 13:30

Sądej-Sobolewska Kinga dr

 (pok. 128 CD)

środa 

13:00 – 14:30

Swoboda-Rydz Urszula dr

wtorek

11:50 – 13:20

Wodnicka Grażyna mgr

wtorek

11:15 – 12:45 (od 27:03)

Wołkowska Aleksandra mgr

wtorek                     środa

13:00 – 13:45                 15:30-16:15 (sala 106 CBI)

 

Język francuski pok. 119 CD

Tryuk-Czapska Barbara mgr

wtorek

12:30 – 14:00

 

Język niemiecki pok. 119 CD

Strzelak Mariola mgr

wtorek

14:30 – 16:00

 

Język rosyjski pok. 119 CD 

Szkurłat Kinga mgr

czwartek

11:45 – 13:15

 Język migowy pok. 119 CD

Anna Piotrowska mgr

 czwartek                 wtorek  (sala 126 CBI)

11:00 – 12:30               12:00-13:30 (od 24.04)

 

Zespół języka łacińskiego pok. 119 CD

Budzowska Małgorzata dr

piątek

10:30 – 12:00

Młynarczuk-Korytko Jolanta mgr

wtorek

12:15 – 13:45

Olędzka Beata mgr

poniedziałek

13:00 – 14:30

Szymańska-Budzińska Anna dr

wtorek

10:30 – 12:00

 

 

 

Zespół języka polskiego

Jolanta Budzyńska  mgr
(pok. 119 CD)

poniedziałek

12:15 – 13:00 i  15:00 – 15:45

Maciej Ganczar dr
(pok. 137 CD)

wtorek
czwartek

16:30 – 17:15
14:15 – 15:15

Olędzka Beata mgr
(pok.119 CD)

poniedziałek

13:00 – 14:30

Swoboda-Rydz Urszula dr
(pok. 235 CD)

wtorek

11:50 – 13:20

20.04.2018 r.

ZałącznikWielkość
Microsoft Office document icon dyzury_pracownikow_sjo_wum_20.04.2018r_.doc80.5 KB