Dyżury wykładowców

Dyżury pracowników  SJO WUM 

                                                               

dniach:  18.06–24.06.2018 r.

 

Zespół języka angielskiego pok. 235CD

 

 

data   18.06–24.06.2018

 

1.

dr Buczyński Grzegorz

środa (20.06); godz. 9:00–11:00

piątek (22.06); godz. 16:00–18:00

 

2.

mgr Budzyńska Jolanta

środa (20.06); 10:00–12:00

piątek (22.06); 12:00–14:00

 

3.

mgr Czubak Marzena

poniedziałek (18.06); godz. 13:00–15:00

środa (20.06); 13:00–15:00

 

4.

mgr Godłoza Maria

poniedziałek (18.06); godz. 13:00–15:00

środa (20.06.); godz. 13:00–15:00

5.

mgr Hansen Essie

poniedziałek (18.06); godz.  12:00–13:00

środa (20.06.); godz. 11:00–13:00

 

6.

mgr Kokoczka- Arkuszewska Ludmiła

poniedziałek (18.06); godz. 12:00–14:00

środa (20.06); godz. 12:00–14:00

 

7.

mgr Kurczak Katarzyna

poniedziałek (18.06); godz. 11:00–13:00

środa (20.06); godz. 11:00–13:00

8.

mgr Lindner - Staroń Anna

poniedziałek (18.06); godz. 12:30–14:30

piątek (22.06); godz. 8:30–10:30

 

9.

dr Luto Krystyna

poniedziałek (18.06); godz. 10:00–12:00

środa (20.06); godz. 12:00–14:00

 

10.

mgr Maczkowska Anna

poniedziałek (18.06); godz. 16:00 – 17:00

piątek (22.06); godz. 13:30–15:30

11.

dr Moczyńska Joanna

poniedziałek (25.06); godz. 10:00–14:00

12.

mgr Okulicz Iwona

środa (20.06); godz. 12:00–14:00

piątek (22.06); godz. 10:00–12:00

13.

mgr Otto Marcin

poniedziałek(18.06); godz. 11:00–13:00

środa (20.06); godz. 11:00–13:00

14.

mgr Ratajska Ewa

sala 119CD

poniedziałek (18.06); godz. 14:30–16:30

czwartek (21.06); godz. 11:00–13:00

 

15.

dr Sądej-Sobolewska Kinga

poniedziałek (18.06); godz. 14:00–16:00

czwartek (21.06); godz. 14:00–16:00

 

 

16.

dr Swoboda-Rydz Urszula

poniedziałek (18.06); godz. 12:00–13:30

wtorek (19.06); godz. 15:00–16:00

 

17.

mgr Wodnicka Grażyna

wtorek (19.06); godz. 10:00–12:00

środa (20.06.); godz. 13:00–15:00

18.

mgr Wołkowska Aleksandra

 

 
Język francuski pok. 119 CD

1.

mgr Tryuk-Czapska Barbara

poniedziałek (18.06); godz.13:00–15:00

wtorek (19.06); godz. 13:00–15:00

środa (20.06); godz. 13:00–15:00

 

Język niemiecki pok.119CD

1.

mgr Strzelak Mariola

wtorek (19.06); godz. 10:00–12:00

czwartek (21.06); godz. 10:00–12:00

 

Język rosyjski pok. 119CD

1.

mgr Szkurłat Kinga

wtorek (19.06.); godz. 8:00–10:00

środa (20.06); godz. 17:00–19:00

 

 

Zespół języka łacińskiego pok. 119CD

1.

dr Budzowska Małgorzata

środa (20.06); godz. 8:00–10:00

piątek (22.06); godz. 12:00–14:00

 

2.

mgr Młynarczuk-Korytko

środa (20.06); godz. 9:00–13:00

 

3.

mgr Olędzka Beata

poniedziałek (18.06); godz. 9:00–11:00

czwartek (21.06); godz. 10:00–12:00

 

Zespół języka polskiego

1.

mgr Budzyńska Jolanta pok. 119CD

środa (20.06); 10:00–12:00

piątek (22.06); 12:00–14:00

 

2.

dr Ganczar Maciej pok. 137CD

 

poniedziałek (18.06); godz. 13:00–15:00

środa  (20.06); godz. 11:00–13:00

3.

mgr Olędzka Beata pok. 119CD

poniedziałek (18.06); godz. 9:00–11:00

czwartek (21.06); godz. 10:00–12:00

 

4.

dr Swoboda-Rydz Urszula pok. 235CD

poniedziałek (18.06); godz. 12:00–13:30

wtorek (19.06); godz. 15:00–16:00

 

 

Język migowy pok.119CD

1.

mgr Piotrowska Anna

poniedziałek (18.06); godz. 12:00–14:00

wtorek (19.06); godz. 12:00–14:00

 

                                                                            19.06.2018

 

ZałącznikWielkość
Microsoft Office document icon lista_-_dyzury_18-22.06.18_.doc63 KB