Egzaminy językowe Studium Języków Obcych WUM we współpracy ze SCORE/SCOPE

Studium Języków Obcych WUM oraz IFMSA Poland oddział w Warszawie zapraszają wszystkich zainteresowanych wyjazdem na praktyki wakacyjne lub naukowe na egzaminy językowe, które odbędą się w dniach od 2 do 6 grudnia 2013 r. na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (Centrum Dydaktyczne). Egzamin ustny przeprowadzony będzie przez wykładów SJO. Otrzymana ocena umieszczona zostanie na certyfikacie językowym i da studentom możliwość aplikowania na wyjazd wakacyjny w ramach praktyk SCORE/SCOPE. Osoby posiadające odpowiednie certyfikaty uzyskane od innych instytucji lub posiadające ocenę z egzaminu z języka obcego w indeksie (ważna dwa lata) są zwolnione z egzaminu językowego. Szczegółowe godziny egzaminów wkrótce zostaną podane na stronie SJO WUM. Zapisy na egzamin odbywać się będą drogą internetową.

Życzymy powodzenia!

Dr Maciej Ganczar