Egzaminy językowe SJO WUM we współpracy z IFMSA Poland oddział Warszawa

Studium Języków Obcych WUM oraz IFMSA Poland oddział Warszawa zapraszają wszystkich zainteresowanych wyjazdem na praktyki wakacyjne lub naukowe na egzaminy językowe, które odbędą się w dniach od 23 do 24 stycznia 2014 r. na naszej uczelni. Egzamin ustny przeprowadzony zostanie przez wykładowców SJO WUM. Otrzymana ocena będzie umieszczona na certyfikacie językowym i da studentom możliwość aplikowania na wyjazd wakacyjny w ramach praktyk SCORE/SCOPE. Osoby posiadające odpowiednie certyfikaty uzyskane od innych instytucji lub posiadające ocenę z egzaminu z języka obcego w indeksie (ważna dwa lata) są z takiego egzaminu zwolnione. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z koordynatorami programów SCOPE lub SCORE. Studenci będą zapisywać się na egzamin drogą internetową.

Życzymy powodzenia!

Dr Maciej Ganczar Kierownik Studium Języków Obcych WUM