Egzaminy językowe SJO WUM we współpracy z IFMSA Poland oddział Warszawa

Jak co roku Studium Języków Obcych WUM oraz IFMSA Poland oddział w Warszawie zapraszają wszystkich zainteresowanych wyjazdem na praktyki wakacyjne lub naukowe na egzaminy językowe, które odbędą się w dniach od 1 do 5 grudnia 2014 r. na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (Centrum Dydaktyczne). Egzamin ustny przeprowadzą wykładowcy SJO. Otrzymana ocena umieszczona zostanie na certyfikacie językowym i da studentom możliwość aplikowania na wyjazd wakacyjny w ramach praktyk SCORE/SCOPE. Osoby posiadające odpowiednie certyfikaty uzyskane od innych instytucji lub posiadające ocenę z egzaminu z języka obcego w indeksie (ważna dwa lata) są zwolnione z egzaminu językowego. Szczegółowe godziny egzaminów wkrótce zostaną podane na stronie SJO WUM. Zapisy na egzamin odbywać się będą drogą internetową.

Życzymy powodzenia!

Dr Maciej Ganczar